New in: Valentino and Dolce&Gabbana

DSC_0056

Last weekend I visited Rome, which was one of my “must-visit” places on my travel wishlist. In this post I would like to share with you what I bought during the trip. Don’t worry, I have prepared some outfit-posts & recommendations if you wish visit the beautiful Italian capital too.

DSC_0058

The second day of my stay I took a walk in the old town and I couldn’t miss the famous shopping district located near the Spanish Steps. I wanted to buy some things that were already longer on my wishlist and since I was in Italy, I choose to buy things from italian designers. Stay local!

My first stop was the Valentino boutique on Piazza di Spagna, because since longer time I was dreaming about the Rockstud sandals. I really love all the collection and I think it’s one of the timeless pieces that you can wear with almost everything. I choose the powder pink colour, because I find it gorgeous and one of my spring/summer resolutions is to put more colours to my mostly B&W wardrobe.

DSC_0073

My next stop was the Dolce&Gabbana boutique, where I bought a new bikini with roses print. A piece like that is for me really something unusual, but at the pool we can dare something playful, isn’t it?

Let me know what do you think about my newest purchases & what are your actual die-for pieces!

 

DSC_0078

Předminulý víkend jsem navštívila Řím a v tomhle příspěvku bych se s vámi chtěla podělit o to, co jsem si během mého pobytu pořídila nového. Řím byl jedno z měst na mém wish-listu, kde jsem ještě nikdy nebyla a které jsem si přála navštívit, takže jsem ráda, že jsem si splnila zase jeden z mých cestovatelských cílů.

Nebojte se, napíšu vám v příštích příspěvcích i místa, která podle mě určitě stojí zato navštívit a mám nafocené i nějaké outfitové posty.

Během druhého dne mého pobytu jsem se šla projít do historického centra a nemohla jsem vynechat hotspot všech shopaholiků kousek od Španělských schodů. Chtěla jsem si pořídit věci, co jsem už delší dobu měla na svém wishlistu a jelikož jsem byla v Itálii, rozhodla jsem se, že budu lokální a pořídím si vysněné kousky od italských designérů.

DSC_0064

Mojí první zastávkou byl butik Valentino na Piazza di Spagna, protože jsem už dlouho toužila po sandálcích z kolekce Rockstud, kde se mi líbí snad všechno. Myslím, že jde o kousek, který jen tak nevyjde z módy a navíc se dají nosit téměř ke všemu. Vybrala jsem si pudrově růžové, barva mě zaujala na první pohled a jedno z mých jarně-letních předsevzetí je oživit můj většinou černobílý šatník více barvami.

DSC_0074

Mojí další zastávkou byl butik dua Dolce&Gabbana, protože jsem měla vyhlédnuté plavky z nové kolekce. Ve skutečnosti byly bikiny s potiskem růží snad ještě krásnější než online a tak nebylo nad čím váhat. Sice vzhledem k tomu, co normálně nosím jde o opravdu neobvyklý až extravagantní kousek, ale u bazénu když sluníčko pálí o sto šest si můžeme dovolit odvázat se trochu více, co říkáte? Navíc je super, že bikiny dostanete v plastovém psaníčku, takže odpadá starost shánět nějaký obal na mokré plavky.

Dejte mi vědět, co si myslíte o mých nejnovějších kouscích, co mi přibyly v šatníku a jaké jsou vaše top věci, co máte na svých wishlistech!

 

DSC_0083

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s